..::AkGençLik Yenişehir ::..
Yakında Sizlerleyizzzz
..::AkGençLik Yenişehir ::..

..::Mersin Yenişehir AkGençLik ::..

AnasayfaAnasayfa  DUYURULARDUYURULAR  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

BEŞİKTAŞ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
wolt

MesajKonu: BEŞİKTAŞ   Perş. Tem. 23, 2009 4:54 pm

En kötü 3 ay sonra sahadayım” diyen Arjantinli´nin Mart´tan önce oynamasının imkansız olduğu öğrenildi. Yönetim, Matias Delgado´yla görüşmelere hız verdi.

Beşiktaş’ta Matias Delgado krizi büyüyor, yönetim ve teknik heyetin sıkıntısı devam ediyor. Ameliyatın ardından, “Operasyon çok başarılı geçti. En kötü ihtimalle 3 ay sonra sahadayım” diyen Arjantinli futbolcunun durumunun kötü olduğu ortaya çıktı. Ameliyat sonrasındaki raporları inceleyen yönetim, şok bir haberle karşı karşıya kaldı. Tangocu’nun tam kapasiteyle futbola dönmesinin Mart ayını bulacağı dile getirlidi. Operasyonun, sakatlığı yüzde yüz olarak gideremediği de rapordaki bilgiler arasında yer aldı.

Oyuncu geri adım attı

Tangocu için doktorlar net konuşmazken, sağlık ekibi de ameliyatı yapan doktorlarla yüzyüze görüşme kararı aldı. Bu gelişme öncesinde takım arkadaşlarıyla birlikte olma düşüncesini açıklayan Matias Delgado da geri adım attı. Arjantinli futbolcu Huelva’ya gitmezse, yöneticiler Barcelona’ya geçecek ve bonservisinin dondurulması için görüşmelere hız verecek. Yapılacak son görüşmenin ardından, büyük bir ihtimalle Delgado’nun kontratı dondurulacak.

http://www.eha-fen.tr.gg
wolt

MesajKonu: Geri: BEŞİKTAŞ   Perş. Tem. 23, 2009 4:59 pm

İspanya´nın Huelva kentindeki ilk çalışmasını yapan Beşiktaş´ta futbolcuların hırsı gözlerden kaçmadı.

1.5 saat süren çalışmada Üzülmez, Tello, Uğur, Nobre ve Yusuf sakatlandı. Ancak bu futbolcuların ciddi bir sorunu bulunmadığı kaydedildi.?Golcüler de performanslarıyla alkış topladı.?Özellikle Mert Nobre ile Bobo tam anlamıyla gol yağdırdı. Çift kale maçta Ernst ile Yusuf da rakip fileleri havalandırdı, ancak maçı kazanan Brezilyalılar’ın takımı oldu. İdman sonrasında ise sahada karpuz ziyafeti vardı. Oyuncular su içmek yerine, karpuz yemeyi tercih ettiler. Basına kapalı yapılan akşam idmanı ise kondisyon ağırlıklı geçti.

Siyah-Beyazlı ekibin dün akşam İspanya’da yaptığı çalışmayı Başkan?Yıldırım Demirören de saha kenarından dikkatle takip etti. Ferrari ise sabah hafif bir sakatlık geçirdi.

Ekrem yetişiyor
Sakat oyunculardan İbrahim Toraman dün yürümekle yetinirken, Ekrem Dağ düz koşu yaptı. Omzundan ameliyat olan Ekrem Dağ, ligin ilk karşılaşmasında sahada olacağını dile getirdi. Toraman ise haftaya düz koşulara başlayacağını ve en erken ligin ikinci haftasında forma giyebileceğini dile getirdi.
http://www.eha-fen.tr.gg

BEŞİKTAŞ
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası